Full Song!

19. června 2010 v 16:32 | Nikzz |  Selena Gomez
Konečne je tu celá pesnička od Seleny - Round & Round...môžem potvrdiť že je úplne výborná. Oficiálne video príde až 20.júna takže si na to ešte chvíľku počkáme x)

 

Mexico Kids Choice Awards

16. června 2010 v 15:33 |  Selena Gomez
Selena je zrejme čoraz obľúbenejšia, lebo bola opäť nominovaná na ďalšie ocenenie - tentoraz sú to Mexico Kids Choice Awards.
Nomináciu v kategórii Obľúbená ženská seriálová
postavaSelena získala vďaka svojej role Alex vo Wizards of Waverly Place.
Hlasovať môžete TU.

Round and Round sneak peak

15. června 2010 v 19:50 | Nikzz |  Selena Gomez

Prinášam Vám ďalší rýchly pohľad do zákulisia natáčania nového hudobného videa Round and Round. Mám ďalšie sneak peak .. skutočné video príde tento štvrtok...

 


Selena UK photoshoot

15. června 2010 v 19:47 | Nikzz |  Selena Gomez

Selena má za sebou veľa interview a taktiež veľa photoshootov. Ten najnovší shoot sa odohral v Anglicku, v Londýne, kde má Selena práve turné..


Udalosti na tri mesiace :)

13. června 2010 v 14:33 | Nikzz |  Selena Gomez

Udalosti:

18.jún - premiéra pesničky "Round and Round" na rádiu Disney

20.jún - premiéra pesničky "Round and Round" na Disney Channel

22.jún - pesnička "Round and Round" zaradená na iTunes

22. júl - Selena oslávi 18 rokov

23.júl - premiéra filmu "Ramona & Beezus

22.august - Eureka, MO/Six Flags St. Louis - koncert zadarmo

28.august - vydanie nového albumu - názov neznámy

24.október- Phoenix, AZ/AZ Exposition and State Fair



Selena Gomez and the scene

7. června 2010 v 19:35 | Nikzz |  Selena Gomez

Selena Gomez and The Scene. To už dnes pozná každé dieťa a teenager v USA a dokonca, niektorí aj u nás. Tu je kompletná zostava:

d

Selena Gomez-Dream Out Loud photoshoot

7. června 2010 v 19:32 | Nikzz |  Selena Gomez

Pre tých čo nevedia, Dream Out Loud je kolekcia oblečenia od Seleny Gomez. Horko-ťažko som hľadala fotky z photoshootu, ale nakoniec som ich predsa len našla.. Sú dosť malé pretože tieto fotky ešte niesú poriadne zverejnené ale aj tak dúfam, že sa vám budú páčiť. 


d
d
d
d
d

Hannah Montana forver :)

7. června 2010 v 19:23 | Nikzz |  Miley Cyrus

Hannah Montana Forever, čiže 4. séria..Škoda, že posledná .. No nevadí .. Tu je exkluzívny náhľad do štvrtej série Hannah Montana..


Oficiálne stránky Disney stars

7. června 2010 v 19:21 | Nikzz |  Aj aj xD
Selena Gomez- www.selenagomez.com
Miley Cyrus- www.mileycyrus.com
Demi Lovato- www.demilovato.com
Jonas Brothers- www.jonasbrothers.com
Justin Bieber- www.justinbiebermusic.com
Taylor Swift- www.taylorswift.com
Ashley Tisdale- www.ashleytisdale.com
Vanessa Hudgens-www.vanessa-hudgens.org


Selena nám odmaturovala

16. května 2010 v 14:46 | Nikzz |  Selena Gomez
No naša Selly odmaturovala, blaho prajem" Inak toto je veľmi pekná fotka,jéj aj ten klobúčik sa mi veľmi páči :D

Kam dál